Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

Новини 

 

Керівництво ГУ Держпраці у Запорізькій області – за конструктив у взаємовідносинах між підприємцями і контрольно-наглядовими державними органами

26.10.2018  

    У засіданні Запорізької регіональної ради підприємців, яке відбулося 25.10.2018 у зв’язку з чисельними зверненнями суб’єктів господарювання, взяв участь заступник начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ганненко. Розглядалося питання «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення (Розпорядження Кабінету міністрів України від 05 вересня 2018 р. № 649-р)», що включає в себе: права та обов’язки інспектора праці та суб’єкта господарювання; порядок проведення перевірки; застосування штрафних санкцій за виявлені порушення; оскарження результатів перевірки тощо.

Докладніше»

 

Безпечна експлуатація шкільного котельного обладнання – під постійною увагою співробітників Держпраці

26.10.2018

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління Держпраці у Запорізькій області Сергій Щербина взяв участь нараді з питань охорони праці на тему «Підготовка до опалювального сезону, організація утримання у справному стані та безпечної експлуатації котлів», яка відбулась 24.10.2018 у ЗШ І – ІІІ ступенів Мелітопольської районної Ради (с. Мордвинівка).

Докладніше»

 

Закладам освіти – новітні технології з енергозбереження

23.10.2018

Головний  державний інспектор відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Сергій Алтунін взяв участь у нараді з керівниками навчальних закладів міста Бердянськ, де йшлося про впровадження новітніх технологій з енергозбереження в освітніх закладах районного центру.

Докладніше»

 

Проблемні питання ринку праці обговорили на засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості

23.10.2018

У засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості, яке відбулось 19.10.2018, взяв участь начальник ГУ Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

На засіданні обговорили питання порядку денного про динаміку чисельності працюючих на ринку праці за даними Державного реєстру застрахованих осіб, за результатами якого прийнято рішення щодо здійснення моніторингу відомостей реєстру застрахованих осіб з метою інформування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та соціальних партнерів щодо про неповну зайнятість та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці працівників для оперативного реагування та прийняття відповідних рішень, спрямованих на легалізацію зайнятості населення.

Докладніше»

 

Фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області продовжують проведення превентивної роботи

22.10.2018

Головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Галина Капова та Ірина Прозоря взяли участь у семінарі для безробітних, який проходив 18 жовтня 2018 року у Мелітопольському міському центрі зайнятості.

На семінарі говорили про легалізацію зайнятості та захист трудових прав працівників - трудові відносини між працівниками та роботодавцями при офіційному працевлаштування та при роботі без належного оформлення.

Докладніше»  

 

Робоча поїздка у Комиш-Зорянську об’єднану територіальну громаду

22.10.2018

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області продовжується робота з виконання завдань, які поставлені Кабінетом Міністрів України у розпорядженні № 649-р, щодо подолання незадекларованої праці.

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Ірина Ващиліна, разом з представниками Запорізької обласної федерації роботодавців, облдержадміністрації зустрілась з роботодавцями Комиш-Зорянської об’єднаної територіальної громади Більмацького району в рамках проведення виїзної робочої поїздки.

Захід проводився з метою надання інформаційно-консультативної допомоги.

Докладніше»  

 

Про порядок оформлення працівників – на семінарі у центрі зайнятості

22.10.2018

У Новомиколаївському районному центрі зайнятості відбувся семінар, участь в якому взяв головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко.

З учасниками семінару обговорили порядок працевлаштування працівників.

Докладніше»  

 

Семінар з охорони праці для групи компаній МЕТІНВЕСТ у Запоріжжі

18.10.2018

На запрошення Міжнародної гірничо-металургійної групи компаній МЕТІНВЕСТ посадові особи Головного управління Держпраці у Запорізькій області провели навчальний семінар для керівників та посадових осіб підприємств на тему розробки, застосування при проведенні робіт підвищеної небезпеки проектно-конструкторської документації (планів виконання робіт, планів організації робіт) та питань, які повинні бути відображені при їх розробці.

Семінар відбувся 11.10.2018 на навчальній базі ПрАТ «ЗАПОРІЖКОКС».  

Докладніше»  

 

Посадові особи ГУ Держпраці взяли участь у семінарі з охорони праці у Запорізькому районі

17.10.2018

16 жовтня 2018 року у Запорізькій районній державній адміністрації відбувся семінар на тему «Актуальні питання охорони праці в соціально-культурній сфері» для керівників та посадових осіб суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у галузях освіти, медицини та культури району.

На семінарі були розглянуті питання: аналізу виробничого травматизму в соціально-культурній сфері, нормативно-правових аспектів у галузі, пропаганди створення безпечних та нешкідливих умов праці, проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

Докладніше»  

 

На семінарі у Новомиколаївському районному центрі зайнятості говорили про легалізацію трудових відносин

12.10.2018

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко взяв участь у семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості на тему: «Легальна зайнятість».

Виступаючи перед учасниками семінару він зазначив, що при легальному працевлаштуванні роботодавцю необхідно перш за все оформити наказ про прийняття на роботу працівника на підставі його заяви та повідомити центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Докладніше»  

 

Тривають інформаційно-роз‘яснювальні заходи щодо легального працевлаштування

12.10.2018

У Запорізькій області триває виконання завдань Уряду щодо легалізації трудових відносин відповідно до розпорядження № 649-р.

Заступник начальника ГУ Держпраці у Запорізькій області Олександр Ганненко та головний державний інспектор Світлана Коник відвідали один з центральних торговельних центрів м. Запоріжжя - ТЦ «Україна» з метою інформування роботодавців про відповідальність, передбачену у разі використання незадекларованої праці та нагадати найманим працівникам, що легальне працевлаштування – це гарантія захисту їх трудових прав.

Докладніше»  

 

Відбулось чергове засідання міської (у м. Запоріжжя) комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати

12.10.2018

У черговому засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати  у м. Запоріжжя, яке відбулось 09.10.2018, взяв участь начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Члени комісії розглянули стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах державної форми власності та виконання графіків погашення заборгованості, а також обговорили питання організації роботи щодо погашення заборгованості на підприємствах міста, які утворили її вперше у 2018 році.

Докладніше»  

 

Під час контрольного заходу виявлено підміну трудових відносин цивільно-правовими

12.10.2018

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» ГУ Держпраці розпочато проведення відповідних контрольних заходів.

Так, під час інспекційного відвідування будівельної компанії фахівцем ГУ Держпраці у Запорізькій області виявлено, що договори підряду за якими працювали робітники, мають ознаки трудових.

Докладніше» 

 

Фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області – на семінарі з актуальних питань праці

 12.10.2018

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Світлана Коник виступила перед керівниками і спеціалістами структурних підрозділів з питань праці управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення.

Докладніше» 

 

Керівники ГУ Держпраці у Запорізькій області зустрілися з роботодавцями м. Дніпрорудне

12.10.2018

Начальник Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олесандр Бабенко, начальник управління з питань праці Головного управління Олександр Ніконов та начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Марковська провели виїзну зустріч з представниками міськвиконкому та головою м. Дніпрорудне, керівниками підприємств, організацій, установ міста.

Учасникам зустрічі розповіли про програму діяльності Уряду щодо подолання незадекларованої праці і заходи, які вживаються органами Держпраці для її виконання.

Докладніше» 

 

Завдання Уряду щодо легалізації трудових відносин - виконуються

08.10.2018

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області продовжується виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, спрямованого на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

Так, протягом вересня - початку жовтня проведено інформаційно-роз‘яснювальну кампанію про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

У рамках цієї роботи фахівцями і керівництвом Головного управління проведено загалом 209 заходів.

Докладніше» 

 

Відбулась виробнича нарада з питань створення належних умов праці та профілактики професійних захворювань

08.10.2018

Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Запорізької області Світлана Марковська  04 жовтня провела нараду з керівництвом  підприємства ПрАТ «Запоріжвогнетрив», участь у роботі якої взяли й голови цехових профспілок.

Докладніше» 

 

За використання найманої праці без належно оформлених трудових відносин підприємцю загрожує чималий штраф

04.10.2018

У вересні поточного року, під час проведення інспекційного відвідування ФОП у мебельному салоні встановлено факт допущення до роботи 1 працівника без укладення трудового договору та без повідомлення територіального органу ДФС. Крім того, ще 1 робітник виконував маркетингові роботи по реалізації меблів, приймав готівкові кошти, оформлював продаж товарів з видачею документів, працюючи при цьому за цивільно–правовим договором. Зазначені дії є процесом праці, а не його результатом та містять ознаки трудових.

Докладніше» 

 

Представники ГУ Держпраці у Запорізькій області взяли участь у міжнародному семінарі

04.10.2018

Фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь у семінарі-тренінгу «Роль інспекторів праці у роботі національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», який відбувся 01.10. -  02.10.2018 у м. Києві.

Докладніше» 

 

Понад 8 мільйонів гривень штрафу доведеться сплатити несумлінному роботодавцю за неналежно оформлених працівників

04.10.2018 

Фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області  провели контрольний захід щодо роботодавця, основним видом економічної діяльності якого є виробництво борошномельної та круп’яної продукції.

 В ході перевірки суб’єкта господарювання виявлені порушення ч. 3 ст. 24 КЗпП України. 

Докладніше» 

 

Вплив виробничого пилу на організм та профілактика

професійних захворювань

04.10.2018

Пил –  розповсюджений небезпечний та шкідливий виробничий фактор. З пилом стикаються робітники гірничодобувної промисловості, машинобудування, металургії, текстильної промисловості, сільського господарства.

Докладніше» 

 

Співпраця з органами місцевого самоврядування

03.10.2018

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь у засіданні комісії з питань захисту соціально-трудових прав населення міста Мелітополя, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, яке відбулось 25 вересня 2018 року у приміщенні Мелітопольської міської ради.

Докладніше» 

 

У Запоріжжі відбувся міжобласний семінар-нарада з питань децентралізації

02.10.2018

Посадовці ГУ Держпраці у Запорізькій області 28.09.2018 взяли участь у роботі семінару-наради «Формування інтегрованої системи соціальних послуг в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи».

Докладніше» 

 

Відбулась  нарада з питань

Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища  і трудового процесу

01.10.2018

27 вересня 2018 року у  Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області відбулась нарада з керівниками санітарно-промислових лабораторій підприємств та комунальних закладів Запорізької області.

На нараді детально розглянуто Порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, який затверджено спільним наказом Мінсоцполітики та МОЗ України від 29.05.2018 № 784/1012, котрий набрав чинності 04.09.2018, та подачі відповідних документів для атестації лабораторій.

Докладніше» 

 

Виступ на радіо з питань створення належних умов праці та профілактики профзахворювань

28.09.2018

            Начальник відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Світлана Марковська взяла участь у програмі «На часі» на радіо «Запоріжжя», під час якої розповіла про ситуацію з хронічними та гострими професійними захворюваннями на підприємствах Запорізькій  області. Навівши цікаві приклади зі щоденних ситуацій, вона розповіла про основні причини зростання  професійних захворювань у Запорізької області, серед яких: недосконалість  технологічного процесу, конструктивні недоліки машин і механізмів, неефективна робота санітарно-технічних установок, стаж роботи у несприятливих умовах  понад 10 років.

Докладніше» 

 

Під час перевірки аптечного закладу фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області виявили непрацевлаштованих осіб

27.09.2018

На підставі аналізу відповідної інформації, отриманої від органів Пенсійного фонду України, фахівцем ГУ Держпраці у Запорізькій області проведено захід контролю аптечного закладу щодо порядку оформлення трудових відносин.

У ході заходу встановлено, що роботодавець допустив до роботи 4 осіб без укладення з ними трудових договорів.

За результатами контрольного заходу складено акт, видано припис про усунення виявлених порушень та прийнято рішення про застосування фінансових санкцій згідно з ч. 2 ст. 265 КЗпП України.

За порушення трудового законодавства роботодавцю доведеться сплатити штраф у розмірі 446 тисяч 760 грн.

 

Майже 2 млн. гривень штрафу доведеться сплатити роботодавцю за нелегальних працівників

27.09.2018

Фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області спільно з представниками правоохоронних органів та органів Державної фіскальної служби області провели інспекційне відвідування суб’єкта господарювання, який здійснює діяльність у складському господарстві (експлуатація зерносховищ).

У ході інспектування вони встановили, що роботодавець допустив до роботи 13 осіб без укладення з ними трудових договорів.

Крім використання незадекларованої праці, роботодавцем також допущено низку інших порушень трудового законодавства.

Докладніше» 

 

Завершено контрольний захід у дитячому розважальному центрі

27.09.2018

         Як уже повідомлялось, у серпні 2018 року фахівцями ГУ Держпраці у Запорізькій області було розпочато інспекційне відвідування дитячого розважального центру «Дитяча планета» (ТОВ «Сенді-Парк – Київ»), під час якого співробітникам Головного управління і журналістам одразу не вдалося потрапити на територію розважального закладу, адже керівництво підприємства, незважаючи на наявність усіх необхідних документів, наданих представниками контролюючого органу, спочатку перешкоджало здійсненню перевірки.

На теперішній час контрольний захід завершено.

Докладніше» 

 

Семінар для роботодавців Запорізької області щодо легалізації трудових відносин

26.09.2018

  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України ГУ Держпраці у Запорізькій області спільно з представниками органів Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України проведено семінар для роботодавців.

  Тема семінару – «Легалізація трудових відносин».

  Учасників семінару ознайомили з програмою діяльності Уряду щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення.

Докладніше» 

 

Тривалість робочого часу для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці

25.09.2018

       Стаття 51 Кодексу законів про працю України передбачає встановлення скороченої тривалості робочого часу для деяких категорій працівників.

         Зокрема, для працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці, - не більш як 36 годин на тиждень.

Встановлення скороченої тривалості робочого часу є обов'язковим для роботодавця та оплачується як робочий час нормальної тривалості.

         Категорії працівників, які мають право на отримання скороченої тривалості робочого тижня, визначено у Переліку виробництв, цехів, професій і посад зі шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 № 163 (далі – Перелік).

Докладніше» 

 

Посадові  особи ГУ Держпраці у Запорізькій області вчергове наголошують на необхідності офіційного оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками

24.09.2018

21 вересня 2018 року у залі засідань Запорізької районної адміністрації був проведений семінар-навчання з керівниками, бухгалтерами із заробітної плати підприємств, установ та закладів району з питань складання звітності по ЄСВ, оплати та легалізації праці найманих працівників, додержання законодавства в оплаті праці.

Докладніше» 

 

У Запорізькій райдержадміністрації говорили про охорону праці

24.09.2018

Начальник управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрій Адамчук взяв участь у засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке відбулося 21.09.2018 у Запорізькій районній державній адміністрації Запорізької області.

Докладніше» 

 

УВАГА!!!!!   ОПРИЛЮДНЕНО ПОРЯДОК АТЕСТАЦІЇ ЛАБОРАТОРІЙ  НА ПРОВЕДЕННЯ ГІГІЄНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ФАКТОРІВ ВИРОБНИЧОГО СЕРЕДОВИЩА І ТРУДОВОГО ПРОЦЕСУ

СПІЛЬНИЙ НАКАЗ № 784/1012 від 29.05.2018р.

12.09.2018

Головне управління Держпраці  у Запорізькій області повідомляє, що 04.09.2018 року, оприлюднено  та затверджено Порядок атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу

Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я Наказ "Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу" від 29.05.2018 N 784/1012.

Докладніше» 

 

Посадові особи ГУ Держпраці у Запорізькій області 07.09.2018 взяли участь у виїзному спільному засіданні  колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку

12.09.2018

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області Володимир Дановський  та заступник начальника ГУ Олександр Ганненко взяли участь у виїзному спільному засіданні  колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля в м. Приморськ.

Докладніше»

 

Про роботу без належного оформлення говорили на семінарі з безробітними

10.09.2018

У Мелітопольському міському центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних щодо захисту трудових прав працівників та легалізації зайнятості, участь в якому взяли фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря.

Учасників семінару знайомили зі змінами у законодавстві щодо працевлаштування працівників та розглядали питання зайнятості населення.

Докладніше»

 

У Михайлівському районному центрі зайнятості відбувся розширений семінар

10.09.2018

         Валентина Оселедчик, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області, спільно з громадською правозахисною організацією «Егіда Запоріжжя», взяла участь у розширеному семінарі, який відбувся у Михайлівському районному центрі зайнятості.

         Тема семінару – «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Докладніше»

 

Питання погашення заборгованості з заробітної плати розглянуто

на засіданні комісії

10.09.2018

         У Запорізькій міській раді 03.09.2018 відбулось чергове засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, участь в якому взяв заступник начальника ГУ Держпраці у Запорізькій області Олександр Ганненко.

         На засіданні обговорили стан погашення заборгованості з заробітної плати на економічно активних підприємствах м. Запоріжжя.

Докладніше»

 

Шановні колеги!

07.09.2018

Ні для кого не секрет, що в минулому році в будівельній галузі України сталося більше 220 нещасних випадків на підприємствах, 54 з яких закінчилися летально. Щоб почати пошуки можливостей підвищення рівня безпеки та захисту життя робітників будівельних організацій, науково-виробничий журнал «Охорона праці» вперше в країні організовує Міжнародну конференцію «Безпека праці у будівництві».

Докладніше»

 

Посадові особи ГУ Держпраці, разом з керівниками підприємств та організацій Запорізької області, регулярно беруть участь у семінарах та нарадах з питань охорони праці

29.08.2018

Начальник відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Запорзькій області Світлана Марковська взяла участь у нараді щодо попередження нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у КЗ «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Таврія» Василівської районної ради Запорізької області, яка відбулася 14.08.2018 у м. Василівка.

Докладніше»

 

Перед початком і протягом літнього оздоровчого сезону – 2018 ГУ Держпраці у Запорізькій області постійно здійснювався контроль стану дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці  дитячих оздоровчих закладів області

29.08.2018

На виконання доручення Прем’єр-міністра України з організації проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2018 році Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проводились перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку стосовно готовності закладів до оздоровчої кампанії та перевірки перед початком кожної оздоровчої зміни у 2018 році. Протягом оздоровчої кампанії проводились перевірки стану дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці  дитячих оздоровчих закладів, під час яких виявлялись нерідко типові порушення.

Докладніше»

 

Посадові особи Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора на найвищий флагшток в Україні

23.08.2018

  На честь свята – Дня державного Прапора України та до Дня Незалежності України у Запоріжжі, на острові Хортиця, біля Музею історії запорізького козацтва на найвищому флагштоку держави замайорів синьо-жовтий стяг. Загальна висота флагштока над рівнем Дніпра становить 90 метрів.

Докладніше»

 

Під час проведення інспекційного відвідування дитячого розважального центру фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області і журналісти місцевих телеканалів зіткнулися з перешкоджанням перевірці з боку співробітників підприємства

16.08.2018

Посадовими особами Головного управління Держпраці у Запорізькій області, на підставі звернення фізичної особи, відносно якої було порушено правило оформлення трудових відносин, разом із представниками місцевих ЗМІ, у Запоріжжі було здійснене інспекційне відвідування дитячого розважального центру ТОВ «СЕНДІ ПАРК – Київ».

Докладніше»

 

У прямому ефірі на телеканалі «Запоріжжя» говорили про мігрантів

та нелегальну зайнятість

10.08.2018

Дотримання законодавства в міграційній сфері, у сфері законодавства про працю та зайнятість населення стало темою обговорення у прямому ефірі передачі «Тема дня» на обласному телеканалі «Запоріжжя».

У телестудії на запитання ведучого і телеглядачів відповідали представники територіальних органів Держпраці та Державної міграційної служби України.

Докладніше»

 

Стан з погашенням заборгованості із заробітної плати підприємствами Запорізької області

09.08.2018

         З метою подолання негативної динаміки стану погашення заборгованості із заробітної плати Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області було посилено роботу задля погашення підприємцями Запорізької області заборгованості із виплати заробітної плати.

Докладніше»

 

У Запоріжжі провели нараду з питань виконання законодавства у міграційній сфері

03.08.2018

У Запорізькій області проведено цільові профілактичні заходи з питань нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційний сфері під умовною назвою «Мігрант».

Начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов взяв участь у міжвідомчій нараді з цих питань разом з представниками територіальних органів Державної міграційної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України.

Докладніше»

 

Виїзне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат

03.08.2018

Василівська районна державна адміністрація провела виїзне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Докладніше»

 

Стан виплати заробітної палати на підприємствах м. Бердянськ і Бердянського району

03.08.2018

         Андрій Кіосєв, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області взяв участь у засіданні районної (у Бердянському районі) та міської (у м. Бердянськ) комісій з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Докладніше»

 

Погашення заборгованості з заробітної плати перед працівниками Приморського району

03.08.2018

У Приморській райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, у якому взяв участь головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв.

Докладніше»

 

Підбито підсумки відзначення

Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

03.08.2018

 Юлія Трещук, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області, взяла участь у засіданні підсумкового міжсекторного круглого столу, присвяченого відзначенню Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Докладніше»

 

 

 

1  2  3

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Соціальна реклама
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Охорона праці"

 

Журнал "Технополіс"

 

 

 

Користування газом

 
  Користування газом