Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

Новини

 

Відбувся семінар з охорони праці для підрядних організацій, що виконують будівельні роботи.

Наказом Міністерства соціальної політики України № 105023 від 23.06.2017 затверджено Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках. Їх було розроблено на основі Директиви 92/57/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 24 червня 1992 року про мінімальні вимоги щодо безпеки і захисту здоров’я на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.

Докладніше»

 

6 – 8 червня 2018 року відбудеться

IV Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018»,

яку проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Федерації Роботодавців України, Федерації профспілок України, Інституту медицини праці НАМН України.

Докладніше»

 

Відбулося розширене засідання колегії Головного управління Держпраці у Запорізькій області

6 квітня 2018 року, під головуванням начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександра Бабенка, за участю запрошених представників Запорізької обласної ради профспілок, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області та Державного підприємства "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці", відбулося розширене засідання колегії Головного управління Держпраці у Запорізькій області, на якому йшлося про підсумки роботи Головного управління у 2017 році та завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю та охорону праці.

Докладніше»

 

Семінар для підприємців м Запоріжжя

В районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району спеціалістами Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено семінар для підприємців м. Запоріжжя з питань дотримання законодавства про працю.

Докладніше»

 

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

Докладніше»

 

Семінар для безробітної категорії населення м. Мелітополя

Галина Карпова, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяла участь у семінарі з питань легальної зайнятості, який відбувся у Мелітопольському міському центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України щодо подолання незадекларованої праці в Україні

Олександр Ніконов, начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області прийняв участь у спільній нараді Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України, яка відбулась у м. Києві.

Докладніше»

 

Погашення заборгованості з виплати зарплати на підприємствах
м. Запоріжжя

Стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств м. Запоріжжя, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розглянуто на черговому засіданні міської (у м. Запоріжжі) комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому прийняв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

Тренінг для інспекторів праці

Головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області разом з колегами з територіальних управлінь Держпраці, інспекторами праці органів місцевого самоврядування Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей прийняли участь в тренінгу для інспекторів праці, який відбувся у м. Миколаєві.
Докладніше»

 

Порядок укладення трудового договору розглянули на семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості

Микола Єременко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у профінформаційному семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості.

Докладніше»

Запитання – Відповіді

Підприємство має санітарну лабораторію, яка була атестована на право проведення санітарно-гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації робочих місць за умовами праці. На теперішній час термін дії свідоцтва закінчився.
Яким чином підприємство має проводити дослідження для атестації робочих місць у такій ситуації?

Докладніше»

 

Підприємства державного сектору економіки залишаються найбільшими боржниками з виплати зарплати

Стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам економічно активних підприємств області, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розглянуто на засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

Пил як виробнича шкідливість та профілактика пилової патології

В структурі професійної патології області «почесне» друге місце займають захворювання органів дихання - 13 випадків з 47-ми, зареєстрованих у 2017 році. Основною причиною їх виникнення є промисловий пил.
Докладніше»

 

Вібраційна хвороба та її профілактика

Перше місце серед випадків професійної захворюваності в області займає вібраційна хвороба, всього зареєстровано 18 випадків з 47-ми у 2017 році. Вказана патологія поширювалась серед працівників наступних професій: машиніст крану (12), підземний прохідник (3), полірувальник (1) вибивальник титанової губки (1), коваль (1).

Докладніше»

 

Розслідування аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті.

06.03.2018р при самовільному втручанні в роботу внутрішньо-будинкового газового обладнання шляхом механічної розгерметизації гумовотканинних рукавів в приміщені приватного будинку по вул. Запорізька в м. Мелітополь стався вибух і горіння. Загинув один чоловік. Для з’ясування технічних причин та організаційних обставин події Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області призначено комісію з технічного розслідування обставин та причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті. Розслідування триває.
Докладніше»

 

Особливості працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, та молоді

В Якимівському районному центрі зайнятості пройшли семінари, присвячені питанням працевлаштування громадян, які потребують додаткових гарантій, та молоді за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надії Попрядухіної.
Докладніше»

 

Про відновлення престижу робітничих професій,

а також про можливості професійного навчання на виробництві відповідно до особистих потреб (у тому числі для інвалідів, осіб з зони АТО та внутрішньо переміщених осіб) говорили на семінарі в Мелітопольському міському центрі зайнятості.

Докладніше»

 

КЗпП України про порядок звільнення з роботи

Микола Єременко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у проведенні семінару в Новомиколаївському районному центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Проведений семінар – нарада з лікувально – профілактичними
закладами Запорізької області

Начальник відділу з питань гігієни праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Світлана Марковська 23 лютого 2018 року провела семінар-нараду з головами комісій з проведення медичних оглядів лікувально-профілактичних закладів Запорізької області за участтю Фонду соціального страхування України у Запорізькій області – Чайковського Сергія.
Докладніше»

 

Порядок оформлення трудових відносин розглянули на семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості

Микола Єременко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у проведенні семінару на тему: «Легальна зайнятість» в Новомиколаївському районному центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Семінар-навчання для інспекторів праці об’єднаних територіальних громад

Юлія Трещук та Ірина Ващиліна, головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області, провели семінар-навчання для інспекторів праці Запорізької міської ради.
Докладніше»

 

Питання погашення заборгованості із заробітної плати розглянуті на засіданні комісії у Новомиколаївському районі

Микола Єременко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.
Докладніше»

 

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Туберкульоз - це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого е мікобактерії туберкульозу, або палички Коха.За даними ВООЗ, туберкульозом інфікована одна третина населення нашої планети.

Докладніше»

 

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДАЧІ ВІЛ/СНІДУ НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ

Виробниче середовище має бути безпечним і здоровим для всіх працівників задля запобігання передачі ВІЛ – інфекції на робочих місцях. Заходи, які слід уживати на робочих місцях з метою профілактики ВІЛ-інфекції, поділяються на три категорії: навчання та інформування щодо ВІЛ-інфекції; належні заходи з техніки безпеки; надання обладнання і приміщень для забезпечення безпеки.

Докладніше»

 

 

1  2  3

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Соціальна реклама
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Охорона праці"

 

Журнал "Технополіс"

 

 

 

Користування газом

 
  Користування газом