Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

Новини

 

Семінар в прокуратурі Запорізької області

04.06.2018

Заступник начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ганненко та головний державний інспектор Юлія Трещук 31.03.2018 взяли участь у міжвідомчому семінарі в прокуратурі області щодо особливостей та проблемних питань розслідування і процесуального керівництва у кримінальних провадженнях за фактами невиплати заробітної плати, стипендій чи інших установлених законом виплат.

Докладніше» 

 

У Запоріжжі відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

01.06.2018

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов взяв участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Докладніше» 

 

На Мелітопольщині тривають семінари для роботодавців аграрного сектору економіки

01.06.2018

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря продовжують свою участь у семінарах для роботодавців аграрного сектору економіки.

Докладніше» 

 

 

Семінар для роботодавців-аграріїв

01.06.2018

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря разом зі спеціалістами Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області взяли участь у семінарі з питань легалізації трудових відносин та заробітної плати, який проведено для роботодавців сільськогосподарських підприємств Мелітопольського району та м. Мелітополя на базі Таврійського державного агротехнічного університету.

Докладніше»

 

Вимоги законодавства щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

01.06.2018 

Посадовці Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь у роботі регіональної конференції на тему: «Працевлаштування та зайнятість осіб з інвалідністю. Виклики. Перспективи», яка відбулась за підтримки Національної асамблеї людей з інвалідністю України та Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Докладніше»

 

Стан погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах  Комунарського району

01.06.2018  

У Комунарській районній державній адміністрації відбулось спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, участь в якому взяла головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Наталія Бохан.

Докладніше»

 

«Потенціал» - перший бізнес Хаб у Запоріжжі

01.06.2018

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Ірина Ващиліна взяла участь у підведенні підсумків І етапу спільного пілотного проекту Запорізького обласного центру зайнятості та Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» - «Потенціал» - перший бізнес Хаб у Запоріжжі».

Докладніше»  

 

Позапланові заходи щодо стану безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей станом на 31.05.2018 року

31.05.2018

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області були здійснені перевірки стану охорони праці на трьох на об’єктах з масовим перебуванням людей, серед яких: Дошкільний навчальний заклад №2 «Казка» комбінованого типу Мелітопольської міської ради Запорізької області (м. Мелітополь); Комунальна установа «Територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області (м. Мелітополь) та Міське комунальне підприємство «Дитячий оздоровчий центр «Червона гвоздика» (м. Бердянськ).

Докладніше»  

 

Профілактика перегрівань у працюючих в умовах нагріваючого мікроклімату та на відкритих майданчиках

29.05.2018

            З метою попередження гострих професійних захворювань від перегрівання, на виконання вимог ДСН З.3.6.042-99 «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень», керуючись Положенням про Головне управління Держпраці у Запорізькій області, роз’ясненням Міністерства соціальної політики України від 15.03.2016 р. №3732/0/14-16/13, Головне  управління  Держпраці у Запорізькій області надає рекомендації щодо профілактики перегрівань у теплий період року у відповідності до МР №5172 – 90 «Профилактика перегревания у работающих в условиях нагревающего микроклимата» та МР «Профілактика перегрівань при організації робіт на відкритих майданчиках і літню пору року в Україні»:

Докладніше»  

 

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проведені позапланові заходи щодо дотримання стану безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей.

25.05.2018

На виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці та розпорядження голови ОДА «Про результати обстеження об’єктів соціальної інфраструктури щодо забезпечення надійності та безпеки їх експлуатації» Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проведені позапланові заходи щодо дотримання стану безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей, у т.ч. торгівельно-розважальних залах.

Докладніше»

 

 

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області здійснено чергові позапланові заходи державного нагляду  (контролю) у сфері охорони праці.

24.05.2018

Станом на 24.05.2018 року Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області  позапланові заходи щодо стану безпеки та охорони праці були проведені ще на чотирьох об’єктах з масовим перебуванням людей.

Докладніше»

 

Керівники Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь у розширеному засіданні робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати.

23.05.2018

Керівництво Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяло участь у розширеному засіданні робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля.

Докладніше»  

 

VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці-2018» відбудеться 6-8 червня у м. Києві.

Трохи більше двох тижнів залишається до початку роботи VI Міжнародної науково-практичної конференція «Охорона праці-2018», у якій також братимуть участь керівники Головних управлінь Держпраці з усіх областей України.

Докладніше»  

 

Семінар для роботодавців-аграріїв.

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря разом зі спеціалістами Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області взяли участь у семінарі з питань легалізації трудових відносин та заробітної плати, який проведено для роботодавців сільськогосподарських підприємств Мелітопольського району та м. Мелітополя на базі Таврійського державного агротехнічного університету.

Докладніше»  

 

У Пологах відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати.

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олена Гайдук взяла участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 

 

В області проводяться позапланові заходи щодо стану пожежної безпеки та охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей.

 На виконання доручення Кабінету Міністрів України Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проведено позапланові заходи щодо стану охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей. Станом на 17.05.2018 року інспекторами Головного управління Держпраці у Запорізькій області перевірки також були проведені на двох об`єктах господарювання – ТОВ «Епіцентр К» (м. Запоріжжя) та ФОП Пилипенко Алла Валентинівна (м. Мелітополь).

Докладніше»  

 

 

 

1  2  3

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Соціальна реклама
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Охорона праці"

 

Журнал "Технополіс"

 

 

 

Користування газом

 
  Користування газом