Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

Рубрика про управління

 

Новини

 

Державна служба України з питань праці

надає рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю

    Докладніше»

 

ПРАЦЯ НЕПОВНОЛІТНІХ: ПРАВА, ГАРАНТІЇ, ОБМЕЖЕННЯ

.

Укладення трудового договору

·        Трудовий договір з неповнолітньою особою обов'язково укладається у письмовій формі.

·        Випробувальний термін під час прийому на роботу неповнолітнім не встановлюється        (ст. 26 КЗпП України).

·        На кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження         (ст. 189 КЗпП України).

Докладніше»

До відома голів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад

         З метою забезпечення реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 затверджено Порядок контролю за додержанням законодавства про працю (далі – Порядок)

Докладніше»

Семінар у Приазовському районному центрі зайнятості

04.09.2014

У Приазовському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців району на тему: «Правові аспекти працевлаштування безробітних».

Докладніше»

Семінар в Якимівському районному центрі зайнятості для осіб віком від 45 років

 

04.09.2017

В Якимівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб віком від 45 років, участь в якому взяла головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Надія Попрядухіна.

  Докладніше»

 

Про результати перевірки Пансіоната "Донець"

філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута"

ПАТ "Укргазвидобування"

 

10.08.2017

В липні місяці 2017р. під головуванням Державної служби України з питань праці проведена планова перевірка Пансіоната "Донець" філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування".

Докладніше»

 

Співпраця з Мелітопольським міським центром зайнятості

 

10.08.2017

03.08.2017 у приміщенні Мелітопольського міського центру зайнятості   проведено семінар  на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», участь у якому взяли спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

Докладніше»

 

Проведені семінар-наради по виконанню додаткових заходів щодо недопущення зростання кількості нещасних випадків пов’язаних з виробництвом

 

08.08.2017

26.07.2017 під головуванням головного державного інспектора відділу нагляду об’єктів підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області Стрюкова Олександра Івановича  проведена семінар-нарада з питань проведення додаткових заходів щодо зменшення рівня травматизму в газодобувному підприємстві: Пансіонат "Донець" філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування.

Докладніше»

 

Нарада у підрозділах Запорізького обласного управління водних ресурсів

 

08.08.2017

27 липня 2017 року відбулася нарада IV ступені оперативного контролю з питань охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки в підрозділах Запорізького обласного управління водних ресурсів, на яку було запрошено начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку Миколу Плутицького.

Докладніше»

 

Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах

 

08.08.2017

Кабінет Міністрів України постановою від 04.07.2017 № 479 (далі – постанова № 479) затвердив зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (далі – Списки № 1 і № 2).

Докладніше»

 

Стан заборгованості з заробітної плати у Приморському районі

 

08.08.2017

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Приморського району, участь в якому взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв.

Докладніше»

 

Пільги, гарантії та права учасників АТО

 

08.08.2017

Такі питання обговорено на семінарі в Мелітопольському міському центрі зайнятості, участь в якому взяли головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Ірина Прозоря і Галина Карпова, які у своїх виступах зазначили, що за загальним правилом п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП України призов або вступ працівника на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу є підставою для припинення трудового договору. Однак та ж норма передбачає: коли йдеться про призов працівника на військову службу під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, то він не буде звільнений зі свого "цивільного" місця роботи.

Докладніше»

 

Засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості

з заробітної плати

 

08.08.2017

Відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь у якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

У Запоріжжі створюються робочі групи з ліквідації незаконної торгівлі

 

08.08.2017

Органи виконавчої влади розпочали вжиття заходів, направлених на ліквідацію незаконної торгівлі.

Докладніше»

 

Дієві форми співпраці роботодавців з центром зайнятості обговорено на семінарі

 

08.08.2017

У Мелітопольському міському центрі зайнятості обговорили дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, у т. ч. особами з особливими потребами.

Докладніше»

 

Стан проведення операції «Врожай-2017» у Якимівському районі

 

08.08.2017

Надія Попрядухіна, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області, взяла участь у роботі робочої групи «Врожай-2017» в Якимівському районі.

Докладніше»

 

Питання зайнятості обговорено на семінарі

 

08.08.2017

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці відбувся у Новомиколаївському районному центрі зайнятості.

Докладніше»

 

Комісія з питань захисту соціально-трудових прав населення

м. Мелітополя

 

08.08.2017

У Мелітопольській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту соціально-трудових прав населення м. Мелітополя, участь у якому взяли спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Ірина Прозоря і Галина Карпова.

Докладніше»

 

Проблеми сучасного рабства обговорено на семінарі

 

08.08.2017

Про проблеми, пов’язані з торгівлею людьми, говорили на семінарі в Якимівському районному центрі зайнятості, участь в якому взяла головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Семінар з кадровиками оздоровчих закладів

 

08.08.2017

У Бердянському районному центрі зайнятості проведено семінар з інспекторами відділів кадрів оздоровчих закладів Бердянського району за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрія Кіосєва.

Докладніше»

 

Семінар для працівників кадрових служб оздоровчих закладів Приморського району

 

08.08.2017

У Приморському районному центрі зайнятості проведено семінар з інспекторами відділів кадрів оздоровчих закладів Приморського району за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрія Кіосєва.

Докладніше»

 

Підсумки роботи відділу експертизи умов праці у І півріччі 2017 року

 

28.07.2017

Протягом січня-червня 2017 року відділом експертизи умов праці перевірено 19 підприємств, установ та організацій області щодо правильності застосування ними Списків № 1 і № 2 на пільгове пенсійне забезпечення та якості проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також дотримання роботодавцями порядку надання пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах праці.

Докладніше»

 

1

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"