Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

 

Інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області надають роз’яснення

безробітним м. Мелітополя

28.07.2017

У приміщенні Мелітопольського міського центру зайнятості у форматі «круглий стіл» проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість», участь у якому взяли спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря.

Докладніше»

 

Жінка на ринку праці

28.07.2017

У Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Жінка на ринку праці», участь в якому взяли головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива.

Докладніше»

 

Виїзна приймальня голови облдержадміністрації в

Якимівському районі

28.07.2017

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль очолив робочу поїздку до Якимівського району.

Докладніше»

 

 

Семінари з питань зайнятості населення в Якимівському районі

28.07.2017

В Якимівському районному центрі зайнятості пройшли семінари для безробітних із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, участь в яких взяла головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Семінар з питань легальної зайнятості

28.07.2017

У Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Легальна зайнятість», участь в якому взяли головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива.

Докладніше»

 

Засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати у Новомиколаївському районі

28.07.2017

У Новомиколаївській райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізької області Миколи Єременка.

Докладніше»

 

Заборгованість із заробітної плати – на контролі Якимівської районної комісії

28.07.2017

Відбулось засідання Якимівської районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому взяла головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати Приморського району

28.07.2017

Відбулось засідання Приморської районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому взяв головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв.

Докладніше»

 

Додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

28.07.2017

Стан виплати заробітної плати в закладах, установах та організаціях, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати розглянуто на засіданні робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати Якимівського району, участь в якому взяла головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати Токмацького району

28.07.2017

Відбулось засідання Токмацької районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому взяв головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Сергій Кропива.

Докладніше»

 

На відокремленому підрозділі "Запорізька атомна електрична станція" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" проведено семінар-нараду на тему "Виконання працівниками виробничих, робочих та посадових інструкцій"

 

10.07.2017

6 липня 2017 року, за ініціативи Генерального директора ВП "ЗАЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" Олександра Остаповця, з метою попередження нещасних випадків на виробництві, на підприємстві було проведено семінар-нараду на тему: "Виконання працівниками виробничих, робочих та посадових інструкцій".

Докладніше»

 

За користуванням маломірними судами буде посилено контроль

07.07.2017

7 липня посадові особи Головного управління Держпраці у Запорізькій області прийняли участь у черговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було розглянуто забезпечення безпеки судноплавства на водних об’єктах у Запорізькій області.

Докладніше

 

Охорона праці в оздоровчих закладах регіону знаходиться на особливому контролі

07.07.2017

29 червня посадові особи Головного управління Держпраці у Запорізькій області прийняли участь у засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якій було розглянуто питання дотримання законодавства з праці та охорони праці у дитячих та інших оздоровчих закладах під час проведення оздоровчого сезону.

Докладніше

 

Про результати перевірки «Міськводоканалу»

07.07.2017

В червні місяці 2017р. відділом нагляду об'єктів підвищеної небезпеки проведена планова перевірка Головного комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Міськводоканал» Пологівської міської ради.

Докладніше

 

 

 

 

1  2  3  4

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
Статті
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"