Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

Стан проведення операції «Врожай-2017» у Якимівському районі

08.08.2017

Надія Попрядухіна, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області, взяла участь у роботі робочої групи «Врожай-2017» в Якимівському районі.

Докладніше»

 

Питання зайнятості обговорено на семінарі

08.08.2017

Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці відбувся у Новомиколаївському районному центрі зайнятості.

Докладніше»

 

Комісія з питань захисту соціально-трудових прав населення

м. Мелітополя

08.08.2017

У Мелітопольській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту соціально-трудових прав населення м. Мелітополя, участь у якому взяли спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області Ірина Прозоря і Галина Карпова.

Докладніше»

 

Проблеми сучасного рабства обговорено на семінарі

08.08.2017

Про проблеми, пов’язані з торгівлею людьми, говорили на семінарі в Якимівському районному центрі зайнятості, участь в якому взяла головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Семінар з кадровиками оздоровчих закладів

08.08.2017

У Бердянському районному центрі зайнятості проведено семінар з інспекторами відділів кадрів оздоровчих закладів Бердянського району за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрія Кіосєва.

Докладніше»

 

 

Семінар для працівників кадрових служб оздоровчих закладів Приморського району

08.08.2017

У Приморському районному центрі зайнятості проведено семінар з інспекторами відділів кадрів оздоровчих закладів Приморського району за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрія Кіосєва.

Докладніше»

 

Підсумки роботи відділу експертизи умов праці у І півріччі 2017 року

28.07.2017

Протягом січня-червня 2017 року відділом експертизи умов праці перевірено 19 підприємств, установ та організацій області щодо правильності застосування ними Списків № 1 і № 2 на пільгове пенсійне забезпечення та якості проведення атестації робочих місць за умовами праці, а також дотримання роботодавцями порядку надання пільг та компенсацій за роботу в несприятливих умовах праці.

Докладніше»

 

Працевлаштування жінок

28.07.2017

Нагальну тему щодо працевлаштування жінок обговорили на семінарі у Мелітопольському міському центрі зайнятості за участю головних державних інспекторів Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галини Карпової та Ірини Прозорі, які зупинились на особливостях праці жінок, зокрема, щодо заборони застосування праці жінок на важких роботах та роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, роботі у нічний час, особливостях роботи вагітних жінок та жінок, які мають дітей.

Докладніше»

 

Семінар в Якимівському районному центрі зайнятості

28.07.2017

В Якимівському районному центрі зайнятості фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області та Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді провели семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Докладніше»

 

Співпраця з Мелітопольським міським центром зайнятості

28.07.2017

Мелітопольським міським центром зайнятості за активною участю спеціалістів Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено семінар для молоді, на якому обговорили актуальні питання щодо зайнятості неповнолітніх осіб.

Докладніше»

 

Робоча поїздка до Токмацького району

28.07.2017

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов взяв участь у роботі обласної виїзної приймальні у Токмацькому районі, яку очолив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Докладніше»

 

Роботодавцю – компенсація, безробітному - робоче місце

28.07.2017

Під таким гаслом в Якимівському районному центрі зайнятості пройшов семінар за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надії Попрядухіної.

Докладніше»

 

Семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції»

28.07.2017

У Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції», участь в якому взяли головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива.

Докладніше»

 

Семінар в Новомиколаївському районному центрі зайнятості

 

28.07.2017

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко в рамках проведення семінару на тему: «Як розпочати свій бізнес?» у Новомиколаївському районному центрі зайнятості поспілкувався з безробітними.

Докладніше»

 

 «Круглий стіл» у Запорізькому міському центрі зайнятості

28.07.2017

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов взяв участь у засіданні «круглого столу», який пройшов у Запорізькому міському центрі зайнятості.

Докладніше»

 

 

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми

28.07.2017

Під час проведення семінару у Мелітопольському міському центрі зайнятості обговорили нагальну тему запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці, розглянули загальні питання зайнятості населення, стану ринку праці та основні аспекти працевлаштування в Європі.

Докладніше»

 

Інформаційний семінар для безробітних Новомиколаївського району

 

28.07.2017

У Новомиколаївському районному центрі зайнятості проведено семінар з питань легалізації зайнятості, участь в якому взяв головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко.

Докладніше»

 

Семінари у Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості

28.07.2017

Сергій Кропива і Костянтин Рубан, головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяли участь у консультаційних семінарах разом зі спеціалістами Токмацького міськрайонного центру зайнятості.

Докладніше»

 

Проведення операції «Врожай» у Пологівському районі

28.07.2017

На засіданні робочої групи з проведення операції «Врожай» у Пологівському районі обговорили результати моніторингу стану використання сільськогосподарських земель суб’єктами господарювання.

Докладніше»

 

Інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області проводять роз’яснювальну роботу

28.07.2017

Головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива в рамках проведення семінарів на тему: «Легальна зайнятість» у Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості зустрілися та поспілкувалися з безробітними.

Докладніше»

 

 

1  2  3  4

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
Статті
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"