Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

Відділом нагляду у АПК, СКС на Т та З у грудні 2017р. проведені планові комплексні заходи державного нагляду на ДП “Бердянський морський торгівельний порт” (ДП БМТП) та на Запорізькому комунальному підприємстві міського електротранспорту “Запоріжелектротранс” (ЗКПМЕ «Запоріжелектротранс»).

На ДП БМТП було виявлено 90 порушень законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці, в тому числі такі, що створюють загрозу життю та здоров`ю працюючих.

Докладніше»

 

Питання погашення заборгованості з заробітної плати – на постійному контролі

У Запорізькій облдержадміністрації відбулось підсумкове у 2017 році засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому взяла участь заступник начальника Головного управління Держапраці у Запорізькій області Ірина Полякова.

Докладніше»

 

Співпраця з соціальними партерами

У Запорізькій обласній раді профспілок відбулось засідання Президії Запорізького обкому профспілки працівників агропромислового комплексу, участь в якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

Семінар у рамках Дня об’єднаних територіальних громад

відбувся під головуванням заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації – керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко.

Докладніше»

 

Запрошуємо представників громадськості надати пропозиції оцінки корупційних ризиків в діяльності Головного управління Держпраці у Запорізькій області

Відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», керуючись Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, в Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області утворено комісію з оцінки корупційних ризиків.

Докладніше»

 

До Всеукраїнського тижня права Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проведено ряд заходів з питань «Прав людини»

Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Докладніше»

 

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Державне підприємство "Редакція журналу "Охорона праці" за сприяння Державної служби України з питань праці розпачало VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей". Конкурс присвячений Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня- у Всесвітній день охорони правці.

Докладніше»

 

Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати м. Бердянська

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв взяв участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось у Бердянському міськвиконкомі.
Докладніше»

 

Підбито підсумки оздоровчої кампанії в області

В облдержадміністрації відбулась нарада з підбиття підсумків оздоровлення та відпочинку дітей під час літньої кампанії у 2017 році, участь в якій взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.
Докладніше»

 

Відбулась Всеукраїнська селекторна нарада щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей

01 грудня 2017 року відбулась Всеукраїнська селекторна нарада - засідання Центрального міжвідомчого штабу з координування організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2017 році під керівництвом заступника міністра соціальної політики України Наталії Федорович.
Докладніше»

 

Засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

В Запорізькій облдержадміністрації відбулось засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому взяла участь заступник начальника Головного управління Держапраці у Запорізькій області Ірина Полякова.
Докладніше»

 

Виявлено нелегальних працівників-іноземців

   Фахівцями Головного управління Держпраці у Запорізький області проведено інспекційне відвідування щодо додержання законодавства про працю у ТОВ «Роукр Рефайнері, Ко», в результаті якого на підприємстві виявлено нелегальних працівників.
                 Докладніше»

 

Відбулось засідання комісії з питань захисту соціально-трудових прав населення м. Мелітополя,

   Участь в якому взяли головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізької області Ірина Прозоря і Галина Карпова.
Члени комісії розглянули стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості на підприємствах міста, стан погашення заборгованості зі страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України.
                  Докладніше»

 

Відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати працівникам Бердянського району

   Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Андрій Кіосєв взяв участь у засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, на якому розглядався стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості на підприємствах Бердянського району, стан погашення заборгованості зі страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України на економічно активних підприємствах району.
                 Докладніше»

 

Семінар з роботодавцями м. Мелітополя

            Спільно зі спеціалістами Мелітопольського міського центру зайнятості, міського управління соціального захисту населення, ГУ Держпраці у Запорізькій області проведено семінар для роботодавців міста.

           Докладніше»

 

Проведено засідання «круглого столу» в управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району
У засіданні «круглого столу» з представниками суб’єктів підприємницької діяльності Олександрівсього району м. Запоріжжя взяли участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Юлія Трещук, представники управління праці та соціального захисту населення, управління ДФС району, Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя.

 Докладніше»
 

У Бердянській райдержадміністрації розглянули заходи щодо

запобігання різкому зростанню безробіття при масовому вивільненні працівників

Участь в обговоренні цього питання взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Андрій Кіосєв.
Так, внаслідок скорочення штатної чисельності очікується масове вивільнення працівників КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради. Розуміючи можливі негативні наслідки цього, члени комісії розглянули шляхи подальшого працевлаштування вивільнених працівників.
              Докладніше»

 

Семінар з питань гігієни праці з керівниками лікувально-профілактичних закладів Запорізької області

У роботі семінару, який пройшов у розширеному форматі, брали участь представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, обласний профпатолог.

Докладніше»

 

семінар-нарада з головними спеціалістами, відповідальними особами газових котелень загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладах з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, а саме: газових котелень у навчальних та дошкільних закладах.

04.12.2017р., 05.12.2017р., 06.12.2017р. 

Представниками відділу нагляду об'єктів підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведені семінар-наради з головними спеціалістами, відповідальними особами газових котелень загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладах Василівського, Мелітопольського, Токмацького районів з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, а саме: газових котелень у навчальних та дошкільних

Докладніше»

 

До уваги роботодавців!

             Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів  праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Докладніше»

 

1  2  3 

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
Статті
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"