Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

Проведено засідання «круглого столу» в управлінні праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району
У засіданні «круглого столу» з представниками суб’єктів підприємницької діяльності Олександрівсього району м. Запоріжжя взяли участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Юлія Трещук, представники управління праці та соціального захисту населення, управління ДФС району, Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя.

 Докладніше»
 

У Бердянській райдержадміністрації розглянули заходи щодо

запобігання різкому зростанню безробіття при масовому вивільненні працівників

Участь в обговоренні цього питання взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Андрій Кіосєв.
Так, внаслідок скорочення штатної чисельності очікується масове вивільнення працівників КУ «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради. Розуміючи можливі негативні наслідки цього, члени комісії розглянули шляхи подальшого працевлаштування вивільнених працівників.
              Докладніше»

 

Семінар з питань гігієни праці з керівниками лікувально-профілактичних закладів Запорізької області

У роботі семінару, який пройшов у розширеному форматі, брали участь представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, обласний профпатолог.

Докладніше»

 

 

семінар-нарада з головними спеціалістами, відповідальними особами газових котелень загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладах з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, а саме: газових котелень у навчальних та дошкільних закладах.

04.12.2017р., 05.12.2017р., 06.12.2017р. 

Представниками відділу нагляду об'єктів підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведені семінар-наради з головними спеціалістами, відповідальними особами газових котелень загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладах Василівського, Мелітопольського, Токмацького районів з попередження виробничого травматизму та дотримання вимог безпеки під час експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, а саме: газових котелень у навчальних та дошкільних

Докладніше»

 

До уваги роботодавців!

             Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів  праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.

Докладніше»

 

Засідання Бердянської міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати 

13.10.2017

На черговому засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат м. Бердянська, участь в якому взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Андрій Кіосєв, обговорили стан виплати заробітної плати, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; пропозиції суб’єктів господарювання щодо підвищення рівня заробітної плати, стан легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в місті.

Докладніше»

 

 

Mінімальні гарантії в оплаті праці – на контролі Якимівської райдержадміністрації

02.10.2017

В Якимівській районній державній адміністрації відбулось  засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання  норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, участь в якому взяла головний  державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Надія Попрядухіна. 

Докладніше»

 

Семінар для роботодавців щодо праці неповнолітніх осіб  

02.10.2017

Головний державний інспектор ГУ Держпраці у Запорізькій області Віталій Савочка спільно зі спеціалістами служби у справах дітей Чернігівської райдержадміністрації провели семінар для фізичних осіб-підприємців, представників сільських господарств Чернігівського району з актуальних питань правовідносин з неповнолітніми на підприємстві.

Докладніше»

 

Результати спеціальних розслідувань розглянуто на колегії

ГУ Держпраці у Запорізькій області 

02.10.2017

Члени колегії ГУ Держпраці у Запорізькій області заслухали посадових осіб ПАТ «Запорізький завод феросплавів» та ПАТ «Запоріжвогнетрив» про стан виконання заходів, вжитих цими підприємствами після розслідувань причин та обставин настання нещасних випадків, які сталися з їх працівниками.

Докладніше»

 

Державна служба України з питань праці

надає рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю

Докладніше»

 

ПРАЦЯ НЕПОВНОЛІТНІХ: ПРАВА, ГАРАНТІЇ, ОБМЕЖЕННЯ

Укладення трудового договору

Трудовий договір з неповнолітньою особою обов'язково укладається у письмовій формі.

·        Випробувальний термін під час прийому на роботу неповнолітнім не встановлюється (ст. 26 КЗпП України).

·        На кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження         (ст. 189 КЗпП України)

Докладніше»

 

До відома голів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад

         З метою забезпечення реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 затверджено Порядок контролю за додержанням законодавства про працю (далі – Порядок)

Докладніше»

 

Семінар у Приазовському районному центрі зайнятості

04.09.2014

У Приазовському районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців району на тему: «Правові аспекти працевлаштування безробітних».

Докладніше»

 

Семінар в Якимівському районному центрі зайнятості для осіб віком від 45 років

04.09.2017

В Якимівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітних осіб віком від 45 років, участь в якому взяла головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізької області Надія Попрядухіна.

Докладніше»

 

Про результати перевірки Пансіоната "Донець"

філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута"

ПАТ "Укргазвидобування"

 

10.08.2017

В липні місяці 2017р. під головуванням Державної служби України з питань праці проведена планова перевірка Пансіоната "Донець" філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування".

Докладніше»

 

Співпраця з Мелітопольським міським центром зайнятості

 

10.08.2017

03.08.2017 у приміщенні Мелітопольського міського центру зайнятості   проведено семінар  на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», участь у якому взяли спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

Докладніше»

 

Проведені семінар-наради по виконанню додаткових заходів щодо недопущення зростання кількості нещасних випадків пов’язаних з виробництвом

 

08.08.2017

26.07.2017 під головуванням головного державного інспектора відділу нагляду об’єктів підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області Стрюкова Олександра Івановича  проведена семінар-нарада з питань проведення додаткових заходів щодо зменшення рівня травматизму в газодобувному підприємстві: Пансіонат "Донець" філія учбово-оздоровчого комплексу "Червона Рута" ПАТ "Укргазвидобування.

Докладніше»

 

Нарада у підрозділах Запорізького обласного управління водних ресурсів

 

08.08.2017

27 липня 2017 року відбулася нарада IV ступені оперативного контролю з питань охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки в підрозділах Запорізького обласного управління водних ресурсів, на яку було запрошено начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку Миколу Плутицького.

Докладніше»

 

Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах

 

08.08.2017

Кабінет Міністрів України постановою від 04.07.2017 № 479 (далі – постанова № 479) затвердив зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (далі – Списки № 1 і № 2).

Докладніше»

 

Стан заборгованості з заробітної плати у Приморському районі

08.08.2017

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Приморського району, участь в якому взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв.

Докладніше»

 

Пільги, гарантії та права учасників АТО

08.08.2017

Такі питання обговорено на семінарі в Мелітопольському міському центрі зайнятості, участь в якому взяли головні державні інспектори ГУ Держпраці у Запорізькій області Ірина Прозоря і Галина Карпова, які у своїх виступах зазначили, що за загальним правилом п. 3 ч. 1 ст. 36 КЗпП України призов або вступ працівника на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу є підставою для припинення трудового договору. Однак та ж норма передбачає: коли йдеться про призов працівника на військову службу під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, то він не буде звільнений зі свого "цивільного" місця роботи.

Докладніше»

 

Засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості

з заробітної плати

08.08.2017

Відбулось чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь у якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

У Запоріжжі створюються робочі групи з ліквідації незаконної торгівлі

08.08.2017

Органи виконавчої влади розпочали вжиття заходів, направлених на ліквідацію незаконної торгівлі.

Докладніше»

 

Дієві форми співпраці роботодавців з центром зайнятості обговорено на семінарі

08.08.2017

У Мелітопольському міському центрі зайнятості обговорили дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємств персоналом, у т. ч. особами з особливими потребами.

Докладніше»

 

 

1  2  3  4

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"