Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

ВПЛИВ ПЕСТИЦИДІВ НА ЗДОРОВ′Я ЛЮДИНИ

Пестициди - це отруйні хімічні речовини (отрутохімікати), призначені для обробки сільськогосподарських насаджень. Застосовують пестициди з метою захисту від комах - шкідників, різних хвороб культур, бур’янів, гризунів. Мета застосування отрутохімікатів у сільському господарстві, звичайно ж, збереження врожаю культурних рослин. Сьогодні не одне високопродуктивне сільське господарство не обходиться без застосування пестицидів. Це незаперечний факт.

Докладніше»

 

Визначено переможців регіонального етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей -- 2018»

У Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області визначили переможців відбіркового регіонального туру VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей -- 2018»:
Конкурс відбувається щорічно з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні 28 квітня, з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки серед дітей та молоді. Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» традиційно відбувається уже 7 років поспіль за підтримки Державної служби України з питань праці за ініціативою ДП «Редакція журналу «Охорона праці».
Докладніше»

 

 

Головним управління Держпраці у Запорізькій області було проведено семінар з питань розповсюдження продукції, яка підпадає під заходи державного ринкового нагляду

З метою недопущення порушень законодавства в сфері державного ринкового нагляду за безпечністю нехарчової продукції Головним управління Держпраці у Запорізькій області 26.02.2018 р. було проведено семінар з наступних питань та інформування підприємства Гіпермаркету «Ашан» як розповсюджувача продукції, яка підпадає під заходи державного ринкового нагляду
Докладніше»

 

Семінар у Михайлівському районному центрі зайнятості

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Валентина Оселедчик та спеціаліст Михайлівського районного центру зайнятості провели спільний семінар для бухгалтерів та інспекторів відділів кадрів підприємств агропромислового комплексу району (СВК «Любимівський», ТОВ «Стандарт-2010», ТОВ «Альфа», ФГ «Влад-2016» та інші).
Докладніше»

 

Семінари в Якимівському районному центрі зайнятості

В Якимівському районному центрі зайнятості за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надії Попрядухіної відбулись семінари на теми: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів» та «Оволодій новою професію».

Докладніше»

 

Перелік суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці працівників інших суб’єктів господарювання

 

Держпраці скоротила перелік робіт і робочого обладнання, що потребувало отримання дозволу

На засіданні Кабінету Міністрів 7 лютого прийнято постанову "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2010 р. № 725 і від 26 жовтня 2011 р. № 1107", якою поліпшено умови ведення бізнесу шляхом усунення зайвих обмежень у провадженні господарської діяльності, зокрема скорочено перелік робіт і робочого обладнання, що потребувало отримання дозволу.

Докладніше»

 

Фахівці ГУ Держпраці у Запорізькій області надають роз’яснення щодо застосування норм трудового законодавства

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко взяв участь у семінарі для директорів закладів освіти Новомиколаївського району.

Докладніше»

 

Співпраця з Мелітопольським міським центром зайнятості

У Мелітопольському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Нові стимули для роботодавців у випадку працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та інвалідів», участь в якому взяли головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря.
Докладніше»

 

Законодавство про працю та відповідальність за його порушення

Такою була тема семінару для роботодавців – представників промислових і комунальних підприємств та установ, який відбувся у Мелітопольській міській раді, участь в якому взяли головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області Галина Карпова та Ірина Прозоря.

Докладніше»
 

Семінар для роботодавців Чернігівського району

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Віталій Савочка зустрівся з керівниками сільгосппідприємств Чернігівського району з метою їх інформування щодо найбільш ефективних способів застосування вимог законодавства про працю. Учасники семінару ознайомились з порядком оформлення трудових відносин – прийомом та звільненням працівників з роботи.

Докладніше»

 

Семінар з питань запобігання необґрунтованого звільнення працівників

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олена Гайдук разом зі спеціалістами Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості провели семінар для представників підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців з метою упередження негативних наслідків вивільнення на підприємствах та запобігання настанню страхових випадків.
Докладніше»

 

ШКІДЛИВІ РЕЧОВИНИ І ЇХ ВПЛИВ НА ОРГАНІЗМ ТА ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ

Головне управління Держпраці у Запорізькій області нагадує, що для створення нормальних умов виробничої діяльності необхідно забезпечити не лише комфортні метеорологічні умови, а й необхідну чистоту повітря. Внаслідок виробничої діяльності у повітряне середовище приміщень можуть надходити різноманітні шкідливі речовини, що використовують у технологічних процесах.

Докладніше»

 

ГІГІЄНА ПРАЦІ ТРАКТОРИСТІВ, ЗАЙНЯТИХ У СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

У сільському господарстві в Запорізькому регіоні широко розповсюджені роботи в полі (орання, боронування, культивація, посів, збір врожаю, молотьба). Сучасні роботи в полі механізовані, виконуються за допомогою тракторів та комбайнів. Провідною у цій галузі виробництва є професія тракториста, характеристиці якої необхідно приділяти належну увагу.
Докладніше»

 

До уваги Роботодавців!

При зниженні температури зовнішнього повітря на перший план виходять питання профілактики переохолодження працівників промислових підприємств, що включають в т. ч і питання профілактики захворювань, супутніх переохолодженню організму, і призводить до тимчасової втрати працездатності.
Докладніше»

 

Головні державні інспектори взяли участь у профінформаційному семінарі

Костянтин Рубан і Сергій Кропива, головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяли участь у семінарі у Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості на тему: «Побудова кар'єри та професійний розвиток».
Докладніше»

 

Стан заборгованості з заробітної плати розглянули на засіданні комісії у Бердянському районі

У Бердянській райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якій взяв Андрій Кіосєв, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області.
Докладніше»

 

Підбито підсумки роботи обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов взяв участь у роботі обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Докладніше»

 

Комісія з питань заборгованості з заробітної плати

Андрій Кіосєв, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у роботі комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Бердянського міськвиконкому та обговоренні питань порядку денного засідання.

Докладніше»

 

Інформаційний семінар в Новомиколаївському районному центрі зайнятості

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Микола Єременко взяв участь у семінарі, що пройшов у Новомиколаївському районному центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Інформаційний семінар для безробітних

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надія Попрядухіна взяла участь у семінарі з орієнтації безробітних осіб на громадські та інші роботи тимчасового характеру, який відбувся в Якимівському районному центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Семінар з питань легалізації заробітної плати

Головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області Ірина Прозоря і Галина Карпова взяли участь у семінарі, який проведено в Мелітопольському міському центрі зайнятості. На семінарі розглянули загальні питання зайнятості населення, стану ринку праці та основні аспекти оплати праці.
Докладніше»

 

Семінари для безробітної молоді Якимівського району

В Якимівському районному центрі зайнятості за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надії Попрядухіної проведено семінар щодо особливостей зайнятості молоді.
Докладніше»

 

Семінари в Якимівському районному центрі зайнятості

В Якимівському районному центрі зайнятості за участю головного державного інспектора Головного управління Держпраці у Запорізькій області Надії Попрядухіної відбулись семінари на теми: «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів» та «Оволодій новою професію».

Докладніше»

 

Проведені семінар-наради із керівниками та спеціалістами підприємств металургійної та машинобудівної галузей у термін з 12 по 16 лютого 2018 року

Протягом 12-16 лютого 2018 року головними державними інспекторами відділу нагляду у металургії та машинобудуванні Головного управління Держпраці у Запорізькій області були проведені семінар-наради із керівниками та спеціалістами підприємств металургійної та машинобудівної галузей

Докладніше»

 

Семінар з керівниками та спеціалістами підприємств агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери Приморського району

01 лютого 2018 року за участю начальника відділу нагляду у АПК, СКС, на Т та З Плутицького М.М. , під час проведення навчання загальних питань охорони праці був проведений семінар з керівниками та спеціалістами підприємств агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери Приморського району з питань запобігання виробничого травматизму на підприємствах галузей.

Докладніше»

 

Шляхи ліквідації несанкціонованої торгівлі в м. Запоріжжя

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля пройшло засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, участь в якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

Про право на пенсію за віком на пільгових умовах

Нагадуємо, що з 1 січня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 № 479 (далі – постанова № 479), якою внесено зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах (далі – Списки № 1 і № 2), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461.

Докладніше»

 

Семінар у Михайлівському районному центрі зайнятості

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Валентина Оселедчик спільно зі спеціалістом Михайлівського районного центру зайнятості та воєнкомом Михайлівського району провели спільний семінар для осіб, які щойно отримали статус безробітного.

Докладніше»

 

Жінка на ринку праці

Такою була тема семінару, який відбувся у Токмацькому міськрайонному центрі зайнятості за участю головних державних інспекторів Головного управління Держпраці у Запорізькій області Костянтина Рубана і Сергія Кропиви.

Докладніше»

 

Семінари з питань зайнятості населення

Головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива разом зі спеціалістами Токмацького міськрайонного центру зайнятості провели семінари на теми: «Запобігання нелегальній трудовій міграції» та «Молодь на ринку праці».

Докладніше»

 

 

 

1  2  3

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"