Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

 

 

Колектив Головного управління Держпраці у Запорізькій області активно відзначив Всесвітній день вишиванки.

 Особливим для співробітників Головного управління Держпраці у Запорізькій області стало цьогорічне 17 травня, адже всі його співробітники прийшли на роботу, святково одягнені у яскраві національні вишиванки! А щоб цей весняний день запам’ятався надовго, усі з радістю позували для групового фото.

Докладніше»  

 

Тривають позапланові перевірки на об`єктах з масовим перебуванням людей.

Станом на 10.05.2018 р. співробітниками Головного управління Держпраці у Запорізькій області були проведені позапланові заходи щодо перевірки стану пожежної безпеки та охорони праці додатково на кількох об’єктах з масовим перебуванням людей.

Докладніше»  

 

Зовнішня соціальна реклама від Державної служби України з питань праці – на вулицях міст області.

Соціальна реклама, присвячена культурі безпеки праці, з’явилася на вулицях міст і автомагістралях Запорізької області. Рекламні біл-борди і сіті-лайти від Державної служби України з питань праці наголошують на необхідності створення необхідних умов для зростання захищеного і здорового покоління українців.

Докладніше»

 

Представники Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяли участь в урочистому заході до Дня пам’яті та примирення у Запоріжжі.

З нагоди 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у День пам’яті та примирення в обласному центрі, на Алеї Бойової Слави відбувся скорботний захід з ушанування загиблих у Другій світовій війні за участі ветеранів-військовослужбовців, керівництва міста й області, представників громадськості. На урочистому запаленні «Вогню пам’яті» на Алеї Бойової Слави в центрі Запоріжжя були присутні також представники колективу Головного управління Держпраці у Запорізькій області.

Докладніше»

 

Охорона праці очима дітей.

 (нам пишуть з Дніпрорудного)

Щорічно у восьми школах м. Дніпрорудного і с. Мала Білозерка проводиться конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», організаторами якого є відділ охорони праці та профспілковий комітет Запорізького залізорудного комбинату. Мета цього заходу – привернути увагу працівників підприємства до проблеми безпеки на робочому місці й нагадати їм про необхідність дотримання правил охорони праці.

Докладніше»

 

До Всесвітнього дня охорони праці слухачам «Радіо Запоріжжя» розповіли про культуру безпеки праці.

Заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Ірина Полякова в ефірі «Радіо Запоріжжя» розповіла про причини та історію виникнення Всесвітнього дня охорони праці та причини приєднання України до списку країн, що його відзначають. Розмова йшла також про загальну ситуацію з виробничим травматизмом у Запорізькій області та основні методи його запобіганню.

Докладніше»

 

Колектив Головного управління Держпраці у Запорізькій області

вшанував колегу - учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АС

У ніч проти 26 квітня 32 роки тому сталася найжахливіша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. У ліквідації її наслідків брали участь чимало людей різних професій та поглядів. У день пам’яті Чорнобильської катастрофи весь колектив управління тепло привітав свого колегу – Начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку Миколу Плутицького, котрий у числі перших брав безпосередню участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції. Колеги подякували Миколі Миколайовичу за його мужній вчинок і побажали міцного здоров’я та довгих років життя. 

Докладніше»

 

Відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати у м. Бердянську

Участь у засіданні комісії, яке відбулось 24.04.2018, взяв головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області Андрій Кіосєв.

Члени комісії обговорили питання щодо стану погашення заборгованості з заробітної плати, обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на економічно неактивних підприємствах м. Бердянська, зокрема, КП БМР «Житлосервіс-1», КП БМР «Аеропорт Бердянськ», КП БМР «Кіно», СК «Першотравневець».

Докладніше»

 

Семінар, присвячений Дню охорони праці-2018

Фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області – начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Марковська, начальник відділу експертизи умов праці Олена Діліон, головний державний інспектор Сергій Калабухов – взяли участь у семінарі, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, який відбувся у ПАТ «Запоріжгаз».

Докладніше»

 

У Мелітопольській технічній школі за сприяння виконавчого комітету Мелітопольської міської ради 25 та 26 квітня 2018 року відбулися семінари на тему «Організація охорони праці на підприємстві» у рамках виконання Комплексної програми «Сприяння розвитку підприємництва в місті Мелітополі на 2017-2018 роки».

25 квітня захід проводився для фахівців служб охорони праці промислових підприємств міста Мелітополя, а 26 квітня – для підприємців, які займаються малим бізнесом.

Метою семінарів було інформування про те, як належним чином організувати роботу служби з охорони праці, як запобігти загрозам, пов’язаним з професійною діяльністю людей, як працювати, не порушуючи норм чинного законодавства.

Докладніше»

 

Про результати позапланових перевірок стану охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області проведено позапланові заходи щодо стану охорони праці на об’єктах з масовим перебуванням людей. Всього перевірено 13 суб’єктів господарювання. Головну увагу було приділено системам газопостачання супермаркетів і торгівельних центрів, лікувальних та навчальних установ.

Докладніше»

 

Побудова кар`єри та професійний розвиток

Такою була тема семінару для безробітних, який відбувся у Токмацькій міськрайонній філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Костянтин Рубан і Сергій Кропива, які брали участь у заході, поінформували присутніх про стан ринку праці в регіоні. Особливу увагу вони приділили ключовим поняттям - здобуттю нової професії, новим можливостям побудови кар’єри, професійному розвитку на новому робочому місці, укладанню та розірванню трудового договору. Також ними були надані роз’яснення щодо поняття мінімальної заробітної плати.

Докладніше»

 

 Семінар-навчання для інспекторів праці
органів місцевого самоврядування

Юлія Трещук, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, провела семінар-навчання для інспекторів праці Запорізької міської ради по Вознесенівському району міста Запоріжжя.

Докладніше»

 

Фахівцями управління проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання з масовим перебуванням людей

Відділом нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку у квітні були проведені планові перевірки суб’єктів господарювання з масовим перебуванням людей, під час яких основна увага зверталась на питання утримання приміщень в належному протипожежному стані, дотримання вимог електробезпеки, працездатність систем вентиляції та кондиціювання.

Докладніше»

 

Семінарське навчання з питань дотримання законодавства про працю

У Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» фахівцем      Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено семінарське навчання з питань      дотримання законодавства про працю та оформлення трудових відносин для підприємців-початківців  та осіб, які перебувають на обліку у центрах зайнятості та виявили бажання відкрити власну справу.

 Докладніше»

 

Керівництво Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяло участь у навчанні фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад

Начальник управління з питань праці Олександр Ніконов і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Бенько провели заняття для керівників та спеціалістів з питань праці управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад в рамках навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Докладніше»

 

Фахівцями управління проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання з масовим перебуванням людей

26.04.2018

Відділом нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті та зв’язку у квітні були проведені планові перевірки суб’єктів господарювання з масовим перебуванням людей, під час яких основна увага зверталась на питання утримання приміщень в належному протипожежному стані, дотримання вимог електробезпеки, працездатність систем вентиляції та кондиціювання.

Докладніше»

 

Керівництво Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяло участь у навчанні фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад

23.04.3018

Начальник управління з питань праці Олександр Ніконов і начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Бенько провели заняття для керівників та спеціалістів з питань праці управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та фахівців з питань праці об’єднаних територіальних громад в рамках навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій.

Докладніше»

 

Відбувся семінар з охорони праці для підрядних організацій, що виконують будівельні роботи.

Наказом Міністерства соціальної політики України № 105023 від 23.06.2017 затверджено Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках. Їх було розроблено на основі Директиви 92/57/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 24 червня 1992 року про мінімальні вимоги щодо безпеки і захисту здоров’я на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.

Докладніше»

 

6 – 8 червня 2018 року відбудеться

IV Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018»,

яку проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Федерації Роботодавців України, Федерації профспілок України, Інституту медицини праці НАМН України.

Докладніше»

 

Відбулося розширене засідання колегії Головного управління Держпраці у Запорізькій області

6 квітня 2018 року, під головуванням начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександра Бабенка, за участю запрошених представників Запорізької обласної ради профспілок, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області та Державного підприємства "Запорізький експертно-технічний центр Держпраці", відбулося розширене засідання колегії Головного управління Держпраці у Запорізькій області, на якому йшлося про підсумки роботи Головного управління у 2017 році та завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю та охорону праці.

Докладніше»

 

Семінар для підприємців м Запоріжжя

В районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району спеціалістами Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено семінар для підприємців м. Запоріжжя з питань дотримання законодавства про працю.

Докладніше»

 

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.

Докладніше»

 

Семінар для безробітної категорії населення м. Мелітополя

Галина Карпова, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області взяла участь у семінарі з питань легальної зайнятості, який відбувся у Мелітопольському міському центрі зайнятості.
Докладніше»

 

Спільна нарада Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України щодо подолання незадекларованої праці в Україні

Олександр Ніконов, начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області прийняв участь у спільній нараді Державної служби України з питань праці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України, яка відбулась у м. Києві.

Докладніше»

 

Погашення заборгованості з виплати зарплати на підприємствах
м. Запоріжжя

Стан виплати заробітної плати, виконання графіків погашення заборгованості з неї працівникам підприємств м. Запоріжжя, погашення боргів з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розглянуто на черговому засіданні міської (у м. Запоріжжі) комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, участь в якому прийняв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

Докладніше»

 

Тренінг для інспекторів праці

Головні державні інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області разом з колегами з територіальних управлінь Держпраці, інспекторами праці органів місцевого самоврядування Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей прийняли участь в тренінгу для інспекторів праці, який відбувся у м. Миколаєві.
Докладніше»

 

Порядок укладення трудового договору розглянули на семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості

Микола Єременко, головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Запорізькій області, взяв участь у профінформаційному семінарі в Новомиколаївському районному центрі зайнятості.

Докладніше»

 

 

 

1  2  3

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
 
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"