Головна

Графік прийому

Керівництво Контакти

 

Створено комісію для розслідування нещасного випадку, що стався з працівником КП «Підприємство комунальної власності»

20.04.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 4 квітня з електромонтером з ремонту та обслуговування електроустановок КП «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради.

Докладніше»

 

Результати розслідування трагедії, що трапилась з працівником ДП «Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

13.04.2017

Завершено спеціальне розслідування випадку смерті на виробництві, що стався 6 березня з начальником одного із відділів ДП «Запорізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Докладніше»

 

Зясовано причини та обставини нещасного випадку, що трапився з працівником ДП Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес»

 

12.04.2017

Завершено спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 13 січня 2017 року з водієм електрокару ДП Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченко.

Докладніше»

 

Результати розслідування трагедії, що трапилась з працівником ТОВ «БАЙДА 2015»

12.04.2017

Завершено спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 14 березня зі слюсарем механоскладальних робіт ТОВ «БАЙДА 2015».

Докладніше»

 

Завершено розслідування нещасного випадку, що трапився з працівниками ПАТ «Запорізький завод феросплавів»

12.04.2017

Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 16 лютого з бригадою робітників ПАТ «Запорізький завод феросплавів».

Докладніше»

 

Про трагедію, що сталася на ПрАТ «Запоріжкокс»

27.03.2017

16 березня близько 15:00 на ПрАТ "Запоріжкокс" стався груповий нещасний випадок.

Докладніше»

 

Створено комісію для розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ПАТ «Запорізький Втормет»

03.03.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 25 лютого зі сторожем ПАТ «Запорізький Втормет».

Докладніше»

 

Розпочато розслідування нещасного випадку, що стався з підприємцем із Запорізької області

24.02.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився  16 лютого з водієм, фізичною особою-підприємцем.

Докладніше»

 

З` ясовуються  причини та обставини нещасного випадку, що стався з працівниками ПАТ «Запорізький завод феросплавів»

24.02.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що трапився 16 лютого з оператором-термістом та двома ливарниками ПАТ «Запорізький завод феросплавів».

Докладніше»

 

Створено комісію для розслідування нещасного випадку, що стався з працівником «Мелітопольської автомобільної школи Всеукраїнської спілки автомобілістів»

24.02.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 12 лютого зі сторожем навчального закладу об’єднання громадян «Мелітопольська автомобільна школа Всеукраїнської спілки автомобілістів».

Докладніше»

 

Зясовано причини та обставини нещасного випадку, що трапився з працівником КСП «Запоріжзеленгосп»

09.02.2017

Завершено спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 20 січня 2017 року з охоронцем Комунального сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп».

Докладніше»

 

З` ясовуються  причини та обставини нещасного випадку, що стався з працівником КУ «МКЛЕ та ШМД»

31.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 30 січня  лікарем міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги м. Запоріжжя.

Докладніше»

 

Триває розслідування групового нещасного випадку, що стався з працівниками АТ «Мотор Січ»

27.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування групового смертельного нещасного випадку, що трапився 8 січня  з працівниками АТ «Мотор Січ».

Докладніше»

 

Створено комісію для розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ТДВ «ПХЗ» Коагулянт»

27.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, що трапився 23 січня з підсобним працівником ТДВ «ПХЗ» Коагулянт».

Докладніше»

 

Розпочато розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ТОВ «Буддім»

27.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 22 січня  з охоронцем ТОВ «Буддім».

Докладніше»

 

З` ясовуються  причини та обставини нещасного випадку, що стався з працівником ЗДП «Радіоприлад»

19.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування смертельного нещасного випадку, що трапився 18 січня  з ливарником ЗДП «Радіоприлад».

Докладніше»

 

Створено комісію для розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченко

19.01.2017

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворено комісію зі спеціального розслідування нещасного випадку, що трапився 13 січня з водієм електрокару ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г. Івченко.

Докладніше»

 

Результати розслідування трагедії, що трапилась з працівником ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних запчастин»

04.01.2017

Завершено спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 13 грудня 2016 року з електрогазозварником ТОВ «Мелітопольський завод автотракторних запчастин».

Докладніше»

 

Завершено розслідування нещасного випадку, що трапився з працівником КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра»

 

04.01.2017

Завершено спеціальне розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 8 грудня 2016 року з пожежником КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра».

Докладніше»

 

 

 

1     2

 

Рубрика про управління

День охорони праці

Положення
Планування
Завдання
Вакансії
Звітність
Діяльність управління
Ринковий нагляд
Громадська рада
Наглядова діяльність
Консультації з громадськістю Користування газом
Звернення громадян
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Телефони довіри
Довідкова інформація
Адміністративні послуги
Методична допомога інспектору
Нормативна база
Прес-служба Фотоархів
Новини
Нещасні випадки
Статті
Посилання
Охорона праці очима дітей
Журнал "Охорона праці"

 

 

 

Кращий державний службовець

 

Журнал "Технополіс"