Запитання – відповідь

Якщо працівник із нефіксованим робочим часом протягом календарного місяця не виконував роботу, чи нараховується йому заробітна плата?

Мінімальна тривалість робочого часу працівника, який виконує роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, протягом календарного місяця становить 32 години. Якщо працівник протягом календарного місяця виконував роботу менше 32 годин, йому повинна бути виплачена заробітна плата не менше ніж за 32 години робочого часу, відповідно до умов оплати праці, визначених трудовим договором (частина 12 статті 21-1 Кодексу законів про працю України).

Більше інформації шукайте на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua/   та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/

Related Post

14 жовтня – День захисників і захисниць України

Щиро вітаємо всіх героїв і героїнь, котрі сьогодні, не шкодуючи свого життя, боронять рідну землю від рашистської навали. Нехай прагнення

Завершене розслідування нещасного випадку на Запорізькому абразивному комбінаті

Комісія, створена Головним управлінням Держпраці в Запорізькій області, завершила розслідування нещасного випадку, який стався 17 травня в цеху плавки електрокорунду

Продовжується консультування підприємств

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області продовжується надання консультативної підтримки суб’єктам господарювання. Головний державний інспектор Наталія Жадан зустрілась з представниками