Рекомендації роботодавцям і працівникам про дії під час обстрілів системами залпового вогню

Ракету можна вчасно помітити та зреагувати, адже залп реактивної установки добре видно. Вночі це яскравий спалах на обрії, а вдень — димні сліди ракет. Організуйте постійне спостереження, під час роботи постійно тримайте в полі зору будівлі, заглиблення, ями, канави, траншеї або великі дерева, які розташовані поруч із місцем виконання робіт і можуть використовуватися як укриття. Після сигналу спостерігача є кілька секунд, щоб сховатися.

Якщо роботи виконуються поруч із будівлями, ховайтеся в підвалі або в іншому заглибленому приміщенні (окрім тих, які можуть обвалитися або загорітися). Вибирайте місце в кутку між несучими стінами та недалеко від вікон і дверей для того, щоб миттєво покинути будинок у разі влучення снаряда. Не виходьте з укриття, не перечекавши хоча б 10 хвилин після завершення обстрілу, адже після залпу може вестися уточнення результатів стрільби й коригування вогню або зміна позиції.

Евакуацію персоналу проводити з мінімальним рівнем загрози життю та здоров’ю працівників, відповідно до плану евакуації персоналу під час проведення бойових дій, із яким ознайомлені всі працівники.

Більше інформації шукайте на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua/  та на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/

Related Post

У Запоріжжі працівникам торгівлі роз’яснили особливості укладення трудових договорів із нефіксованим робочим часом

Посадовці управління інспекційної діяльності у Запорізькій області проконсультували співробітників підприємств торгівлі стосовно змін до трудового законодавства на період воєнного стану.

Легальна праця очима дітей

Спеціалісти Головного управління Держпраці у Запорізькій області в рамках роз’яснювальної кампанії провели захід у нетрадиційному форматі, долучившись до дитячого конкурсно-розважального

Запитання – відповідь

На підприємстві запроваджений простій із оплатою в розмірі 2/3 посадового окладу. Як платити працівникам, які проходять службу у ЗСУ? Незалежно