Підвищення рівня знань з охорони праці – це профілактика виробничого травматизму

3 грудня 2020 року в онлайн-режимі (ZOOM) відбулась нарада з питань безпечної експлуатації та недопущення аварійних ситуацій під час експлуатації кисневого обладнання у лікувальних закладах міста Запоріжжя, яку було організовано управлінням з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради.

Активну участь в онлайн-нараді прийняли посадові особи управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області: заступник начальника управління – начальник відділу нагляду на об’єктах підвищеної небезпеки, у котлонагляді та підйомних спорудах Ірина Полякова та  т.в.о начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, будівництві, на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Запорізькій області Сергій Пупов.

В своїй доповіді Сергій Пупов повідомив учасників про основні вимоги безпеки під час експлуатації кисневих балонів, газифікаторів та концентраторів, а також систем трубопроводів з киснем і кисневикористовуючого медичного обладнання. Учасникам було наголошено, що лише неухильне дотримання комплексу технічних та організаційних заходів з боку керівників та працівників закладів охорони здоров’я є запорукою безпеки праці та унеможливлює виникнення аварійних ситуацій.

Про можливі наслідки аварійних ситуацій під час експлуатації кисневого обладнання учасникам розповів представник Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Підсумком онлайн-наради було прийняття рішення щодо продовження профілактичних заходів шляхом безпосереднього комісійного відвідування лікувально-профілактичних закладів міста.

Related Post

23 червня – День державної служби

Головне управління Держпраці у Запорізькій області щиро вітає усіх держслужбовців із професійним святом – Днем державної служби! Державний службовець – це

Рубрика «Питання – відповідь»: Праця неповнолітніх

Наближається літо – час канікул! Багато школярів і студентів хочуть у цей період підробити і влаштовуються продавцями, офіціантами, барменами тощо.

Строки виплати заробітної плати під час карантину

Державні гарантії та трудові відносини регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю України (далі – КЗпП України), іншими законами та нормативно-правовими актами України. Згідно з ст. 94 КЗпП України заробітна плата – це винагорода, обчислена,