У Запоріжжі інспекторами Держпраці продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації праці

  У зв’язку зі збільшенням кількості  будівельників та початком цілодобових будівельних робіт на мостовому переході,що має з’єднати Хортицький район м. Запоріжжя з о. Хортиця – інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області 26 серпня провели робочу зустріч з посадовими особами та працівниками представництва « МЕГА ЯПИ ІНШААТ ВЕ ТІДЖАРЕТ ЛІМІТЕД ШІРКЕТІ» та  ТОВ “ОНУР Конструкціон інтернешнл”   щодо питань легалізації праці.

  Так, під час зустрічі інспектори Головного управління зауважили на неухильному дотриманні законодавства про працю та неприпустимість допуску працівників без належного оформлення трудових відносин.

  Також посадовцями Держпраці були зазначені переваги задекларованої праці,а саме: гарантійна виплата заробітної плати, пенсійне забезпечення у майбутньому, виплата лікарняних та інших соціальних гарантій передбачених діючим законодавством України. У підсумку інспектори наголосили на відповідальності працедавцям за кожного неоформленого працівника – штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених діючим законодавством України.

  Головне управління Держпраці у Запорізькій області закликає роботодавців і працівників підприємств, установ та організацій сумлінно дотримуватися вимог безпеки та гігієни праці, а також трудового законодавства при оформленні працівників на роботу. 

Related Post

З 02.02.2020 набули чинності зміни до статті 265 КЗпП щодо розміру штрафів за порушення трудового законодавства

       З 2 лютого 2020 року набув чинності Закон України від 12.12.2019   № 378-ІХ «Про внесення змін до Кодексу законів про

Увага! Відбулися зміни у наданні адміністративних послуг з видачі та переоформлення гірничого відводу для розробки корисних копалин місцевого значення

У зв’язку із внесенням змін до Кодексу України про надра від 29.12.2019 р. та Постанови № 352 «Про внесення змін

Строки виплати заробітної плати під час карантину

Державні гарантії та трудові відносини регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю України (далі – КЗпП України), іншими законами та нормативно-правовими актами України. Згідно з ст. 94 КЗпП України заробітна плата – це винагорода, обчислена,