У Запоріжжі інспекторами Держпраці продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації праці

  У зв’язку зі збільшенням кількості  будівельників та початком цілодобових будівельних робіт на мостовому переході,що має з’єднати Хортицький район м. Запоріжжя з о. Хортиця – інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області 26 серпня провели робочу зустріч з посадовими особами та працівниками представництва « МЕГА ЯПИ ІНШААТ ВЕ ТІДЖАРЕТ ЛІМІТЕД ШІРКЕТІ» та  ТОВ “ОНУР Конструкціон інтернешнл”   щодо питань легалізації праці.

  Так, під час зустрічі інспектори Головного управління зауважили на неухильному дотриманні законодавства про працю та неприпустимість допуску працівників без належного оформлення трудових відносин.

  Також посадовцями Держпраці були зазначені переваги задекларованої праці,а саме: гарантійна виплата заробітної плати, пенсійне забезпечення у майбутньому, виплата лікарняних та інших соціальних гарантій передбачених діючим законодавством України. У підсумку інспектори наголосили на відповідальності працедавцям за кожного неоформленого працівника – штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених діючим законодавством України.

  Головне управління Держпраці у Запорізькій області закликає роботодавців і працівників підприємств, установ та організацій сумлінно дотримуватися вимог безпеки та гігієни праці, а також трудового законодавства при оформленні працівників на роботу. 

Related Post

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області було проведено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 січня на ПрАТ «ЗЗРК»

З 10 січня по 4 лютого 2020 р. Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області було проведено спеціальне розслідування нещасного випадку

Увага! Карантин в Україні продовжено до 11 травня

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня. За словами очільника Уряду,

У Запоріжжі почалася профілактична кампанія із запобігання інфікування коронавірусом Covid-19

На виконання окремого доручення т.в.о. голови Державної служби України з питань праці від 26.02.2020 № Д-102/1/3.5-20 спеціалісти відділів з питань