У Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області відбулася міжвідомча робоча нарада з питання початку інспекційної кампанії по легалізації праці

    27 серпня на виконання окремого доручення т.в.о. голови Держпраці І. Сажієнка  №328 від 20.08.2020 у  Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області відбулася міжвідомча нарада, порядком денним було питання старту з 01.09.2020 інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

   На нараді окрім керівних посадових осіб Головного управління Держпраці також були присутні представники регіональних  управлінь:Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Запорізької міськради та Національної поліції.

   На робочій зустрічі були підняті питання поглибленої міжвідомчої співпраці під час інспекційної кампанії та координації дій з питань виявлення та боротьби з незадекларованою працею.

   За останній рік кількість офіційно працюючих в Україні та Запорізькій області зокрема – знижується, що і стало однією з причин початку масштабної кампанії з виявлення неоформлених трудових відносин та поглибленою співпрацею між різними державними органами та органами місцевого самоврядування для подолання цієї проблеми.

   Головне управління Держпраці у Запорізькій області нагадує, що задекларована та легальна праця – є запорукою гарантійної виплати заробітної плати, виплат пенсійного забезпечення у майбутньому, лікарняних та інших соціальних гарантій передбачених діючим законодавством України та закликає роботодавців та працівників усіх форм власності оформлювати трудові відносини належним чином.

Related Post

5 лютого 2020 року на АТ «Запорізький завод феросплавів» стався нещасний випадок

05.02.2020 року електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування АТ «Запорізький завод феросплавів» під час пересування біля будівлі плавильного цеху №4

У 2020 році продовжується робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах м. Запоріжжя

У Запорізькій міській раді 17.01.2020 відбулось перше у поточному році засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної

Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області було проведено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 січня на ПрАТ «ЗЗРК»

З 10 січня по 4 лютого 2020 р. Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області було проведено спеціальне розслідування нещасного випадку