У Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області відбулася міжвідомча робоча нарада з питання початку інспекційної кампанії по легалізації праці

    27 серпня на виконання окремого доручення т.в.о. голови Держпраці І. Сажієнка  №328 від 20.08.2020 у  Головному управлінні Держпраці у Запорізькій області відбулася міжвідомча нарада, порядком денним було питання старту з 01.09.2020 інспекційної кампанії з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

   На нараді окрім керівних посадових осіб Головного управління Держпраці також були присутні представники регіональних  управлінь:Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Запорізької міськради та Національної поліції.

   На робочій зустрічі були підняті питання поглибленої міжвідомчої співпраці під час інспекційної кампанії та координації дій з питань виявлення та боротьби з незадекларованою працею.

   За останній рік кількість офіційно працюючих в Україні та Запорізькій області зокрема – знижується, що і стало однією з причин початку масштабної кампанії з виявлення неоформлених трудових відносин та поглибленою співпрацею між різними державними органами та органами місцевого самоврядування для подолання цієї проблеми.

   Головне управління Держпраці у Запорізькій області нагадує, що задекларована та легальна праця – є запорукою гарантійної виплати заробітної плати, виплат пенсійного забезпечення у майбутньому, лікарняних та інших соціальних гарантій передбачених діючим законодавством України та закликає роботодавців та працівників усіх форм власності оформлювати трудові відносини належним чином.

Related Post

До 15 лютого ГУ Держпраці у Запорізькій області приймає малюнки в рамках щорічного конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2020»

Головне управління Держпраці у Запорізькій області нагадує,що до 15 лютого включно в рамках IX Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей

Чи може роботодавець змусити працівника написати заяву на звільнення під час карантинних заходів?

В телефонному режимі до Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області звернувся працівник одного з підприємств міста,

Інспектори Головного управління Держпраці у Запорізькій області провели консультації з питань охорони праці працівникам КП «ЕЛУАШ»

 Триває планова перевірка додержання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці на Комунальному підприємстві «ЕЛУАШ» Запорізької міської ради.  7