Посадовцями Головного управління Держпраці у Запорізькій області продовжується роз’яснювальна робота з питань легалізації праці

16 липня інспектори Головного управління відвідали будівництво мостового переходу, що має з’єднати правий берег Дніпра з островом Хортиця. Під час відвідування будівництва, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, відбулась робоча зустріч з посадовими особами та працівниками будівельної організації – ТОВ “ОНУР Конструкціон інтернешнл”.

В ході робочої зустрічі, посадовці Головного управління наголосили про неприпустимість допуску до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин, оскільки задекларована (легальна) праця – є гарантією виплат заробітної плати, пенсійного забезпечення у майбутньому, лікарняних, відпусток, страховки від нещасних випадків та інших соціальних гарантій передбачених чинним законодавством України. Інспектори звернули увагу присутніх, що за кожного виявленого неоформленого працівника роботодавцю загрожує штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, встановлених діючим законодавством України.

З питання найбільш ефективних способів дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у будівельній галузі було проведено консультації та надано вичерпні відповіді на поставлені працівниками ТОВ “ОНУР Конструкціон інтернешнл” питання. Серед інших розглянуті також питання гігієни праці та дотримання на підприємстві карантинних вимог, по недопущенню поширення коронавірусної інфекції.

Головне управління Держпраці у Запорізькій області закликає роботодавців та працівників підприємств, установ та організацій сумлінно дотримуватись вимог безпеки та гігієни праці, а також трудового законодавства при оформленні працівників на роботу.

Related Post

Про безпеку при користуванні газом у побуті

Головне управління Держпраці у Запорізькій області  звертає увагу користувачів природного газу, що незважаючи на закінчення опалювального сезону, небезпека отруєння газом

В рамках роз’яснювальної кампанії ГУ Держпраці співпрацює з міськими та районними центрами зайнятості

30 січня 2020 року у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для безробітної категорії населення на тему легальної зайнятості та

У Запоріжжі інспекторами Держпраці продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації праці

  У зв’язку зі збільшенням кількості  будівельників та початком цілодобових будівельних робіт на мостовому переході,що має з’єднати Хортицький район м.