У Вільнянську за участю фахівців Держпраці було проведено День кар’єри

    У Всесвітній день соціальної справедливості у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 20 лютого 2020 року було проведено День кар’єри для соціально незахищених верств населення, а також безробітних громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

 До заходу було залучено посадових осіб: ГУ Держпраці в Запорізькій області; Вільнянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) УОГ ПФУ у Запорізькій області; відділу з контролю та соціального обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці УСЗН Вільнянської райдержадміністрації та спеціаліста Вільнянського бюро правової допомоги.

 Кожен з учасників інформував присутніх громадян щодо норм діючого законодавства, про механізми захисту та можливості реалізації своїх конституційних прав у сфері зайнятості, трудових відносин, пенсійного, соціального та правового забезпечення.

 Соціальна справедливість є одним із основоположних принципів мирного та благополучного існування людей і варто зосереджувати зусилля нашого суспільства в області ліквідації бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної роботи, рівноправності чоловіків і жінок, соціального добробуту та рівних можливостей для всіх верств населення.

Related Post

Праця неповнолітніх

Наближається літо – час канікул! Багато школярів і студентів хочуть у цей період підзаробити, тому влаштовуються продавцями, офіціантами, барменами тощо.

Оплата праці працівників закладів освіти під час призупинення навчання через карантин

У зв’язку з введенням Всеукраїнського карантину, у навчальних закладах призупинено навчальний процес, але за працівниками закладів освіти зберігається заробітна плата.

Підсумки перевірок АЗС з початку року

Перший заступник начальника Головного управління Держпраці в Запорізькій області Володимир Дановський узяв участь у черговому засіданні штабу протидії незаконній торгівлі