У 2020 році продовжується робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах м. Запоріжжя

У Запорізькій міській раді 17.01.2020 відбулось перше у поточному році засідання міської комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, участь в якому взяв начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Запорізькій області Олександр Ніконов.

На засіданні обговорили стан виконання протокольних доручень міської комісії та стан виконання підприємствами затверджених графіків погашення заборгованості з заробітної плати, мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати; стан погашення заборгованості та своєчасної виплати поточної заробітної плати працівникам підприємств комунальної форми власності (обласного, міського та районного підпорядкування), а також бюджетних установ, фінансування яких здійснюється за кошти місцевих бюджетів.

Члени комісії заслухали пояснення представників ЗДП «Кремнійполімер» щодо стану погашення заборгованості з заробітної плати, а також розглянули ситуацію з цього питання на підприємствах-боржниках ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут «Землеустрою», ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ТОВ «Виробниче підприємство «Електротехніка», ТОВ «Комунтех», КП «Облводоканал» ЗОР.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення щодо продовження роботи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Related Post

9 січня 2020 року на шахті «Експлуатаційна» ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» стався нещасний випадок

9 січня 2020 року на шахті «Експлуатаційна» ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат» відбулася раптова посадка гірської маси на горизонті 940 метрів.

Шановні колеги! Головне управління Держпраці у Запорізькій області вітає роботодавців та працівників підприємств,установ, організацій з Всесвітнім днем охорони праці! Особистий

Сьогодні, 8 травня , у День пам’яті та примирення Україна, на честь 75-тої річниці ратифікації Акту про воєнну капітуляції Німеччини